10 запитань, які варто задати, перед тим як обрати курс підвищення кваліфікації

Колеги, оскільки відтепер ми можемо самостійно обирати професійні курси для підвищення кваліфікації, тож професійне зростання педагогів буде залежати від нашого вибору, а його якість — від ринку освітніх послуг, а не наказу зверху. Але ж як зробити вірний вибір?

Пропонуємо вам :

10 запитань, які варто задати, перед тим, як обрати курс:

  1. Чи повністю курси відповідають вимогам МОН до підвищення кваліфікації вчителів англійської мови (постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 № 800 зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1133 від 27.12.2019)?
  2. Чи надається учаснику після проходження курсу сертифікат, що має серійний номер, зазначену кількість годин, підпис і печатку організації?
  3. Чи можна обрати зручну форму навчання (online чи offline)?
  4. Чи є можливість обрати не повний курс, а потрібну  кількість модулей, в залежності від тем, що цікавлять?
  5. Чи є на курсах різні варіанти оплатити навчання (для того, щоб викладач міг здійснити платіж не лише з власних надходжень та не лише готівкою)?
  6. Чи розроблено теми курсів згідно зі стандартами НУШ?
  7. Чи є програма курсів практичною, побудованою на прикладах (адже дуже важливо, щоб отримати не суху теорію, а методи вирішення реальних ситуацій)?
  8. Чи є викладач фахівцем з відповідною освітою?
  9. Чи є можливість запросити викладача до себе в навчальний заклад для проведення курсу?
  10. Чи проводиться курс за допомогою реального навчального підручника, яким ви зможете керуватися у подальшій роботі з дітьми?

Погодьтеся, ці моменти дуже важливі для вчителів, у реаліях сьогодення. Отримавши позитивні відповіді всі ці питання, ви зможете бути впевнені у професійності та компетентності викладачів, адже від якості викладання, кваліфікації та вміння доносити знання залежить ефективність процесу організації педагогічної роботи та якість освіти учнів.

Курси підвищення кваліфікації від Тренінгового центру «Лінгвіст» мають 10 відповідей «ТАК» на всі запитання, переконайтеся в цьому самостійно. Тож, не гаймо часу, обираймо курс, який потрібен саме нам та нумо підвищувати свою кваліфікацію з Тренінговим центром Лінгвіст.

Лінгвіст сучасні методи, що дійсно працюють!

Залишити відповідь