Програма підвищення кваліфікації для вчителів українських шкіл

Швидкість впровадження інновацій в різні види діяльності, в тому числі в педагогічну практику, ставить викладачів перед необхідністю постійно розвивати свої компетенції. Для молодих фахівців підвищення кваліфікації — це можливість швидше і з меншими затратами набути необхідного досвіду. Для досвідчених педагогів — це не лише можливість таким досвідом поділитися, але й іти в ногу з часом у своєму професійному розвитку і відповідати очікуванням учнів, їхніх батьків і керівництва навчального закладу.

Ця осінь для вчителів розпочалася доволі складно: COVID, дистанційне та змішане навчання, додаткові робочі обов’язки… Тренінговий Центр «Лінгвіст» робить все можливе, щоб не  залишати колег віч-на-віч із цими викликами. Ми рекомендуємо вам пройти курс підвищення кваліфікації за програмами «Teaching Kids» або «Teaching Teens», в залежності від вікової категорії учнів, з якими ви працюєте.

Ви закриєте для себе питання, які так цікавлять викладачів:

 • Як спланувати сучасний урок?
 • Як налагодити зв’язок з учнями?
 • Як замотивувати дитину вчитися?
 • Як впровадити ігри в навчальну програму?
 • Як розвивати в дитині уміння впевнено користуватися англійською?
 • Як достойно працювати, а не тільки «вижити» в умовах дистанційного та змішаного навчання?

Програма розроблена під реалії сучасної української школи, тож це не лише базові речі, якими має користуватися педагог, а ще й тонкощі викладання в умовах сьогодення нашої країни. Пройшовши курс, ви отримаєте не лише нові методики викладання, а й сертифікат, за допомогою якого зможете закрити години, що вам потрібні для підвищення кваліфікації. Програму курсу схвалено комісією з іноземних мов Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, тож проблеми із зарахуванням сертифікату точно не буде.

Як відбувається навчання:

 • Оберіть, який курс Вам підходить:
 • Оберіть, як Вам зручніше здійснити оплату, за один чи декілька модулів або оплатити одразу весь курс (відкриємо невелику таємницю: при оплаті всього курсу, у подарунок ви отримаєте Кембриджський підручник).
 • Навчання проходить на онлайн-платформі «Zoom». В день проведення, перед кожним заняттям, на вашу електронну адресу (яку ви вказали при оплаті) буде надіслано посилання, за яким потрібно буде перейти, щоб доєднатися до групи.
 • Окрім посилання, перед заняттям вам буде надіслано роздаткові матеріали в електронному форматі, що знадобляться на нашому «уроці».
 • Після проходження курсу або модулю (в залежності від того, що ви обрали) на Вашу електронну адресу надійде сертифікат із зазначеною кількістю годин, які ви прослухали.

Відчувши себе в ролі учнів, ви зможете набагато краще зрозуміти свій клас, а завдяки навчанню у колі колег і обміну досвідом, ви матимете багато нових ідей, які зможете з легкістю впровадити в робочий процес.

Ми з нетерпінням чекаємо вас на наших заняттях!

Залишити відповідь