Online session. IELTS Writing (2,5 години+ 2,5 години)

Nothing is impossible

Пристрасть до справи, яку ви робите та жага до пізнання керує вами на шляху досягнення досконалості. Зробіть наступний крок та дізнайтеся більше про потреби вашої потенційної цільової аудиторії та як їх задовольнити.

Викладач: Ольга Боканча – ” Маю великий досвід викладання курсу підготовки до іспиту IELTS як потенційним кандидатам так і викладачам, які хотіли б готувати до іспиту майбутніх студентів коледжів та університетів за кордоном. За роки роботи накопичено величезний матеріал, як зібраний з різних джерел так і авторські методики, які дають можливість підготуватися до іспиту у найкоротший строк та у найефективніший спосіб. Увесь матеріал скомпільовано у збірку All-in-one-IELTS-guide, видання якої оновлювалося тричі”.

Для кого цей тренінг:

Оскільки секція IELTS Writing вважається однією з найбільш складних за рахунок обмеження її виконання у часі, практична підготовка включає розуміння і відпрацювання особливих технік, ознайомитися з якими пропонується тим, хто самостійно не може ними оволодіти, і особливо, тим викладачам, які мають труднощі з викладанням цієї частини іспиту.  Для зручності воркшоп поділено на 2 частини відповідно до завдань іспиту – Writing task 1 та Writing task 2 для можливості максимально повного отримання інформації та практичного відпрацювання.

Ви дізнаєтесь:

  • всі базові факти, які слід знати про частину іспиту Writing;
  • особливості кожного типу завдань Writing task 1;
  • авторську методику підготовчого етапу аналізу граф;
  • особливості кожного типу завдань Writing task 2;
  • вимоги до структури ессе
  • як оцінювати письмові завдання

Дата: 1 квітня 2020 р., Writing-1: 15.00-17.30
Дата: 3 квітня 2020 р., Writing-2: 15.00-17.30

Вартість: 590 грн за дві сессії

Залишити відповідь