Тренінг “IELTS Speaking” (5-годинний тренінг)

Just do it

Пристрасть до справи, яку ви робите та жага до пізнання керує вами на шляху досягнення досконалості. Зробіть наступний крок та дізнайтеся більше про потреби вашої потенційної цільової аудиторії та як їх задовольнити

Викладач: Ольга Боканча – ” Маю великий досвід викладання курсу підготовки до іспиту IELTS як потенційним кандидатам так і викладачам, які хотіли б готувати до іспиту майбутніх студентів коледжів та університетів за кордоном. За роки роботи накопичено величезний матеріал, як зібраний з різних джерел так і авторські методики, які дають можливість підготуватися до іспиту у найкоротший строк та у найефективніший спосіб. Увесь матеріал скомпільовано у збірку All-in-one-IELTS-guide, видання якої оновлювалося тричі”.

Для кого цей тренінг:

Хоча здавалося б частина іспиту, яка є найкоротшою повинна бути найменш стресовою для студента, Speaking є “кошмаром” для багатьох потеційних test-takers. Тож, практична підготовка включає не тільки знання формату Speaking та відпрацювання кожної окремої частини цієї секції, але також, знання навичок подолання стресу та того, як  викладач повинен побудувати стратегію підготовки до Speaking та які ресурси задіяти.

Ви дізнаєтесь:

  • все про цю частину іспиту
  • про те, що треба робити та про те, чого ні в якому разі не можна робити під час Speaking
  • про техніки відповіді “експромтом” та про те, як контролювати час відповіді
  • як говорити на незнайому тему

Дата: 16 листопада 2019 р 
Розклад: 10:00 – 15:00
Місце проведення: Київ, вул. Нижній вал 17/8, ТОЦ Булгаков, Тренінговий центр «Лінгвіст» (3 поверх)

Вартість: 590 грн

E-mail – training@linguist.ua, телефон +38 (067) 548-45-43

Залишити відповідь