Новинка! Teacher Training Courses в Англії!

Кінець року – це гарний привід почати планувати свій літній відпочинок, а також приділити час своєму професійному розвитку. Пропонуємо індивідуальні програми навчання для викладачів англійської мови у найкращих мовних школах Англії! Обирайте – Лондон чи Кембридж!

У нас є унікальна пропозиція – 4 мовних школи в Англії, які спеціалізуються на Teacher Training Courses.

Одна з них – невеличка бутікова школа від авторів легендарного підручнику Outcomes – Hugh Dellar та Andrew Walkley. Хью та Ендрю самі викладають в школі, а також організовують вільний час для своїх студентів – прогулянки, екскурсії, паби, тощо.

Програма всіх шкіл розрахована на 2 тижні та складена таким чином, щоб стати незабутньою! Зазвичай до обіду у Вас декілька годин навчання в невеличких групах разом з колегами з усього світу. Після обіду заплановані цікаві події, екскурсії, networking, а також є достатньо вільного часу, щоб насолодитися Лондоном чи Кембриджем.

Ви здивуєтеся, проте вартість таких програм досить адекватна – стартує від 1140 фунтів за 2 тижні навчання + проживання. Окремо сплачуються переліт (на вибір 4 авіакомпанії від 900 грн в один бік), страхування, віза. Наш спеціаліст допоможе заповнити документи на візу та підготувати правильний пакет документів.

Teacher Training Courses в Англії

Запрошуємо до Teacher Training Courses в Англії
  • Додаткова інформація

  • Якщо Ви маєте персонального менеджера в компанії "Лінгвіст", просимо вказати його ім'я