5 жовтня – запрошуємо на тренінг ‘IELTS Reading’

Пристрасть до справи, яку ви робите, жага до пізнання є лише складовими портрету видатних вчителів. Сучасність же вимагає знання потреб цільової аудиторії, і вміння їх задовольнити. Іспит IELTS став своєрідним трампліном для школярів і студентів до забезпеченого майбутнього. Давайте допоможемо їм у цьому разом.

Оскільки секція IELTS Reading вважається однією з найбільш складних за рахунок обмеження її виконання у часі, практична підготовка включає розуміння і відпрацювання особливих технік, ознайомитися з якими пропонується тим, хто самостійно не може ними оволодіти, і особливо, тим викладачам, які мають труднощі з викладанням цієї частини іспиту.

На тренінгу поговоримо про:

  • всі базові факти, які слід знати про частину іспиту Reading;
  • 10 типів завдань та особливості кожного з них;
  • техніку знаходження відповідей, опрацювавши 8 академічних текстів;

Тренінг проводитиме Ольга Боканча, експерт з підготовки до курсу IELTS, як для вчителів, так і для студентів:


Маю великий досвід викладання курсу підготовки до іспиту IELTS як потенційним кандидатам так і викладачам, які хотіли б готувати до іспиту майбутніх студентів. За роки роботи накопичено величезний матеріал, як зібраний з різних джерел так і авторські методики, які дають можливість підготуватися до іспиту у найкоротший строк та у найефективніший спосіб. Увесь матеріал скомпільовано у збірку All-in-one-IELTS-guide, видання якої оновлювалося тричі.


Дата і час: 5 жовтня, 10.00 – 15.00
Місце проведення: Київ, ТОЦ “Булгаков”, вул. Нижній Вал 17/8
Ціна тренінгу: 490 грн
Виникли питання? E-mail – training@linguist.ua, телефон +38 (067) 548-45-43

Реєструйтеся на тренінг

  • Додаткова інформація

  • Якщо Ви маєте персонального менеджера в компанії "Лінгвіст", просимо вказати його ім'я