Global Teacher Prize Ukraine та Teaching Teens, що спільного?

Тренінговий центр “Лінгвіст” відзначили двох півфіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine подарунками для професійного зростання. 

Відтак, однією з переможниць стала пані Альона Сліпенко з міста Сміла, яка поділилася враженнями від нагороди:

“Я отримала Сертифікат на проходження 30-годинного курсу Teaching Teens за програмою підвищення кваліфікації та крутезний словник.  Враження — неймовірні, оскільки слідкую за тренінговим центром “Лінгвіст” вже давно,прослуховувала їхні вебінари неодноразово,перечитувала програми курсів, для того,щоб підібрати найбільш актуальний для себе. А тут неочікувано такий суперський подарунок завдяки участі у Global Teacher Prize Ukraine. Вже не дочекаюсь, коли стану слухачем курсу, адже програма обіцяє багато цікавого,корисного та необхідного для вчителя-практика”, — прокоментувала свій подарунок від тренінгового центру “Лінгвіст” півфіналістка Премії 2020 Альона Сліпенко в жовтні. 

А ось що пані Альона сказала по закінченню курсу Teaching Teens. 

Альоно, які Ваші враження від курсу Teaching Teens?

Надзвичайно позитивна атмосфера курсу. Коли слухала тренера, Світлану Дроботенко, почала розуміти учнів, які захоплюються певним шкільним предметом завдяки любові до вчителя. Все було наскільки доступно пояснено, що навіть навчання навичкам письма, яке я особисто не дуже полюбляю, стало більш зрозумілим та не таким заплутаним. Сподобались модулі про виправлення помилок та оцінювання, що є дуже важливими у роботі практикуючого вчителя. Також тепер однозначно варто переглянути свій підхід до навчання вимови, маючи на озброєнні кілька нових цікавих вправ.

Скажіть, чи виправдав курс Teaching Teens Ваші очікування?

Перед участю в курсі, очікувала отримати більше практичних вправ для роботи з учнями, а отримала набагато більше. Разом з тренером детально опрацювали кожен вид діяльності, та отримали безліч методик для успішної реалізації в класі.

 Які моменти курсу Вам запам’яталися найбільше? 

Нарешті стала зрозумілою таксономія Блума, яку тренер проілюструвала дуже оригінальним та простим способом. Дуже сподобався метод подачі завдання, коли після пояснення, Світлана ставила нам конкретизуючі запитання, для того, щоб перевірити, чи ми вірно зрозуміли суть вправи. Однозначно буду практикувати подібне зі своїми  учнями!

Чи було Вам комфортно навчатися? 

Під час самого навчання мені було не просто комфортно, а навіть затишно. Світлана – надзвичайно позитивна людина, яка заохочувала до комунікації та створила таку атмосферу, коли не страшно було зробити помилку та перепитати. Тренера було просто приємно слухати та здобувати знання. 

 Чи порекомендуєте Ви курс Teaching Teens своїм колегам?

Однозначно планую рекомендувати курс своїм колегам! Це чудовий спосіб попрактикувати англійську, розширити знання та здобути практичні навички в затишній та приємній атмосфері :)” – поділилася враженнями учасниця курсу.

Дякуємо партнеру Global Teacher Prize Ukraine за неймовірну подію. Адже #ВчителіВажливі, а їхні історії мають бути почутими!

Залишити відповідь