Онлайн-курси від Cambridge University Press

Ви ще не проходили Кембриджські онлайн курси для вчителів? Наразі чудова можливість спробувати! Онлайн-курси підвищення кваліфікації та підтримки вчителів.

Знайдіть натхнення з нашим величезним спектром онлайн-курсів для професійного розвитку, бібліотекою, повною ресурсів для педагогічного розвитку та багато іншого. Дізнайтеся, як отримати доступ до онлайн-курсів і оплатити їх, а також відкрийте для себе безліч безкоштовних онлайн-тренінгів і додаткових ресурсів. Основні факти про онлайн-курси.

Ключові факти: Інтерактивний формат: всі наші онлайн-курси вміщують інтерактивні вправи, завдання для аудиторних та оглядових секцій. Вміст орієнтований на викладачів з рівнем англійської B2 та вище. Трекер прогресу дає вам огляд власної прогресії, або дозволяє вашій установі побачити прогрес вчителів.

Причини вибору: Гнучкість: Виберіть найкращий час і місце для навчання, з варіантами від 2-годинних (*) до 20-годинних курсів. Зручність: ви вивчаєте курс там, де і коли зручніше для вас, навчання можна продовжити до 18 місяців. Легкий доступ: завдяки нашій Системі Управління Навчанням (Learning Management System). По закінченню кожного курсу ви отримуєте сертифікат про завершення (**).

(*) Доступний з вересня 2018 року.

(**) Завершення = Ви виконали 80% завдань у курсі та надавали правильні відповіді на 75% курсу, тож ви отримаєте право на сертифікат про завершення курсу.

2-hour online courses

За детальною інформацією звертайтеся: +38 (067) 548-45-43, elena.sukhova@linguist.ua