Літня школа у Кам’янець-Подільському 8 – 13 серпня

Знайдемо натхнення разом!

Чи знаєте ви, що згідно з Cambridge English Teaching Framework (CETF), існує п’ять категорій знань та навичок у навчанні:

 • Учень і навчання;
 • Викладання і оцінювання;
 • Професійний розвиток і цінності;
 • Уміння користуватися мовою;
 • Знання мови та мовна обізнаність.

Тренінговий центр “Лінгвіст” підготував 24-годинний курс тренінгів для вчителів англійської, що базується на CETF.

Учасники школи також зможуть скористатися унікальною можливістю провести самодіагностику власних знань з методики викладання англійської мови. Дізнайтеся, де ви знаходитесь у своєму професійному розвитку – і сплануйте, куди ви хочете рухатися далі!

Ми запрошуємо викладачів-ентузіастів з усієї України провести п’ять днів у компанії однодумців, освіжити свої знання та уміння, поділитися власним досвідом і повчитися один у одного, дізнатися про нові підходи та методики, а також вдосконалити навички викладання.

Викладачі:

Світлана Дроботенкоакадемічний директор тренінгового центру Лінгвіст, CELTA сертифікований викладач в Британській Раді, викладач київського інституту післядипломної педагогічної освіти, тренер для тренерів та вчителів у проектах Британської Ради та Міністерства освіти і науки. За 25 років викладання, Світлана мала щасливу нагоду допомогти полюбити англійську учням вікових категорій від 5 до 65 років. А її найбільший інтерес, учні як  активні творці навчального середовища, стимулює її регулярно відвідувати міжнародні конференції в Україні та за її межами.

Її педагогічне кредо: «Ніколи не припиняй вчитися, адже життя ніколи не припиняє навчати».

Наталія Зачинська – засновник студії мови A +, підготовчий центр Cambridge English Language Assessment. Досвід викладання англійської мови більше 8 років, 5 років спеціалізації в підготовці до ЗНО, PET, FCE, IELTS.  Сертифікати CELTA, TKT, FCE (C1), IELTS (8.0).
Професійне кредо:«Я дотримуюся ідеї, що ми повинні навчати учнів так, як ми хотіли б, щоб у майбутньому навчали наших дітей. Якщо ви готуєте студентів до іспитів, ви також повинні успішно пройти їх,  постійно розвиватися, та ділитися досвідом»

Бронюйте місця і отримайте від своєї відпустки максимум користі і задоволення!

8 – 13 серпня 2019

Ціна курсу без проживання– 3400 грн.

В вартість входить:

 • курс 24 години,
 • сертифікат,
 • навчальні матеріали,
 • подарунки від “Лінгвісту”

Можливе проживання у сучасному гуртожитку. В кімнаті 2-3 людини, блок 3 кімнати. Сучасний ремонт. В кожному блоці санвузол, душ, бойлер, кухня. Надається постільна білизна. На поверсі є пральна машинка. Доплата за проживання – 1000 грн.

В вартість не входить проїзд та харчування.

Відгуки учасниць Першої школи у м. Ужгород:

Крістіна Альяних

Наталія Антоненко


Старовинний Кам’янець-Подільский чекає на вас!

E-mail – training@linguist.ua, телефон +38 (067) 548-45-43

Реєструйтеся до літньої школи у Кам'янець-Подільському 8 - 13 серпня

Запрошуємо до Літньої школи у Кам'янець-Подільському 8 - 13 серпня
 • Додаткова інформація

 • Якщо Ви маєте персонального менеджера в компанії "Лінгвіст", просимо вказати його ім'я

Залишити відповідь